NASZE USŁUGI

Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi budowlane i budowlane i zawsze chętnie podejmujemy się niestandardowych i unikalnych zadań.
Zawsze podejmujemy wyzwania i doprowadzamy je do końca.

Wentylacja mechaniczna jest sposobem na zapewnienie komfortowych warunków powietrza w pomieszczeniach zarówno mieszkalnych jak i użyteczności publicznej.

Zobacz więcej

Klimatyzacja to jedna z najprostszych metod na zniwelowanie dyskomfortu termicznego w pomieszczeniach. Wszystkie oferowane przez nas klimatyzatory są wysoce efektywne energetycznie, ciche i komfortowe.

Zobacz więcej

Pompy ciepła są najnowocześniejszym i najbardziej efektywnym źródłem ciepła dla budownictwa zrównoważonego. Zapewniamy profesjonalny dobór urządzenia poprzedzony rzetelnym audytem.

Zobacz więcej

Fotowoltaika to przyjazny środowisku system produkcji energii, w którym wykorzystywane jest promieniowanie słoneczne. Instalacja pozwala na prawie całkowite pokrycie zapotrzebowania budynku na energię elektryczną.

Zobacz więcej

Instalacje sanitarne wykonane w oparciu o nowoczesne materiały i techniki instalacyjne są nieodłącznym elementem każdego obiektu budowlanego oraz służą zaspokajaniu podstawowych potrzeb bytowych.

Zobacz więcej

Kompleksowe usługi projektowania instalacji pozwalają zapobiec ewentualnym problemom związanych ze współistnieniem i rozprowadzeniem poszczególnych instalacji, które mogą pojawić się w trakcie procesu budowy.

Zobacz więcej

Projektujemy nowoczesne i efektywne energetycznie instalacje. Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem pozwala nam tworzyć projekty w specjalności instalacyjnej dopasowane go oczekiwań klienta.

Zobacz więcej

Oferujemy możliwość kierowania robotami budowlanymi oraz wykonywania nadzoru budowlanego w zakresie sieci i instalacji.

Zobacz więcej

Dla wykonanych przez nas instalacji prowadzimy oferujemy bieżącą opiekę serwisową. Usługi serwisowe świadczymy również dla klientów zewnętrznych na istniejących już instalacjach.

Zobacz więcej

PRODUCENCI, Z KTÓRMI WSPÓŁPRACUJEMY

unnamed
BlueBox_bySwegon_Pos-RGB
565_hestor_logo
large_LGE_Logo_3D_Basic_W_
LOGO-ALPHA
ME-CH-LB-2color 1
swegon-vector-logo
unnamed (1)
unnamed (2)
ventia-sp-z-oo-148298

MAsz jakieś pytania?

jesteśmy do twojej dyspozycji - wyślij nam zapytanie