Serwis

Prowadzimy bieżącą opiekę serwisową gwarancyjna i po gwarancyjną, nad wykonanymi przez nas instalacjami. Ponadto usługi serwisowe oferujemy również klientom zewnętrznym zarówno prywatnym, jak i komercyjnym na istniejących już instalacjach.


welder-481510_1920
W ramach prac serwisowych prowadzimy następujące usługi:

Przeglądy instalacji klimatyzacyjnych grzewczych wentylacyjnych i chłodniczych

Kontrole szczelności układów chłodniczych

Remonty i modernizacje urządzeń chłodniczych, grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Serwis instalacji to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa oraz utrzymania optymalnej temperatury i wilgoci w pomieszczeniach, co skutkuje poprawą jakości powietrza. Nasi specjaliści posiadają odpowiednia wiedzę techniczną i niezbędne zaplecze sprzętowe, aby świadczyć usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Tylko prawidłowy i regularnie przeprowadzany serwis daje pewność prawidłowego działania urządzeń, a tym samym komfortu i oszczędności. Wszystkie funkcjonujące już systemy w dowolnym momencie można rozbudowywać o szereg zaawansowanych funkcji, które umożliwią kontrolowanie wielu parametrów w pomieszczeniach, między innymi: temperatury, wilgotności, czy stężenia dwutlenku węgla w powietrzu. Wszystko po to, aby zapewnić doskonałe warunki do życia i pracy w budynkach. 

IMG_3290 IMG_3293
IMG_5316 IMG_5318
DBAMY O NASZYCH KLIENTÓW

Dbając o najwyższą jakość oferowanych usług serwisowych dbamy o stały rozwój naszego personelu. Posiadamy wszelkie niezbędne szkolenia i uprawnienia, które umożliwiają nam wykonywanie zarówno montażu jak i serwisu oraz naprawy urządzeń w sposób profesjonalny i zgodny z oczekiwaniami klienta. 

ETAPY SERWISU INSTALACJI
1. PRZEGLĄD

Na tym etapie weryfikujemy, czy instalacja działa w sposób poprawny i wskazujemy, jakie elementy są konieczne do ewentualnej wymiany.

3. czyszczenie i dezynfekcja

Profesjonalne oczyszczenie oraz dezynfekcja elementów instalacji przy użyciu specjalistycznych środków gwarantuje sprawne funkcjonowanie urządzeń przez długie lata.

2. Wymiana / naprawa elementów

Dokonujemy wymiany bądź (o ile jest to możliwe) naprawy uszkodzonych elementów, które zostały wskazane na etapie przeglądu.

4. konserwacja

Oczyszczone oraz zdezynfekowane urządzenia podlegają kompleksowemu zabezpieczeniu w celu ich ochrony do czasu kolejnego serwisu instalacji.

nAJCZĘSTSZE PYTANIA

Zalecamy sprawdzenie systemu AC na początku lata i jesieni. Przedłuży to żywotność systemu klimatyzacji i sprawi, że będzie on działał płynnie i skutecznie zarówno w miesiącach letnich, jak i zimowych.

Klimatyzatory są tylko urządzeniami i mogą ulec awarii w dowolnym momencie. Istnieją jednak usterki, które można wcześnie wykryć i zapobiec im podczas konserwacji i albo naprawić w tym czasie, albo przynajmniej zwrócić na to uwagę klienta. Na przykład technik może zauważyć, że odczyt silnika mieści się w zakresie, ale w górnej części. Chociaż w tym czasie nie zachodzi jeszcze konieczność wymieniany, właściciel domu zostaje poinformowany, że w niedługim odstępie czasu wymiana silnika może okazać się konieczna. 

Jak najbardziej. Jeżeli posiadają Państwo filtry w trakcie konserwacji z pewnością je dla Państwa wymienimy. W przypadku braku filtrów zapraszamy do kontaktu. Dopasujemy odpowiednie filtry do urządzenia oraz wskażemy wycenę.