Usługi kompleksowe

W trakcie trwania procesu budowlanego pojawiają się problemy związane ze współistnieniem różnego rodzaju instalacji i sposobu ich rozprowadzenia. Na etapie realizacji zadań z zakresu poszczególnych instalacji napotka się różne kolizje, a jak wiadomo odpowiednio wykonana instalacja stanowi podstawę sprawnego funkcjonowania budynku. Kolejnym problemem jest konieczność zakrycia odrębnych elementów instalacji.
Nasza usługa kompleksowa minimalizuje ten problem, na czym to polega?
man-standing-near-gray-metal-equipment-2760243

Na samym początku procesu budowlanego, już w fazie koncepcji przedstawiamy inwestorowi najbardziej optymalne rozwiązania spełniające wszelkie oczekiwania stawiane dla danego obiektu. Tworzymy projekt z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych instalacji, dla zachowania komfortu użytkowania, wysokiej efektywności energetycznej oraz oszczędności czasu i pieniędzy. Do zagadnień projektowych podchodzimy całościowo dzięki czemu na etapie wykonawczym nie występują problemy takie jak na przykład krzyżowanie się poszczególnych instalacji. Dobrze przemyślana koncepcja projektowa procentuje w przyszłości.

scott-blake-z_p0-CnnpCw-unsplash
ALL IN ONE

Z pasją tworzymy i integrujemy wszystkie systemy niezbędne do utrzymania odpowiednich warunków komfortu w tym ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja i wiele innych.

Poszczególne systemy integrujemy w pełne współgrające ze sobą układy. Jesteśmy wyznawcą idei All In One (wszystko w jednym). Stawiamy na nowoczesne uniwersalne i wielofunkcyjne rozwiązania, które charakteryzuje wysoka efektywność energetyczna. Ich zastosowanie znacząco obniża koszty eksploatacyjne nieruchomości. Nad wszystkimi prowadzonymi przez nas pracami nieustannie czuwa uprawniony projektant oraz kierownik budowy. Dzięki temu nasi klienci zyskują pewność, że wszystkie prace są prowadzone rzetelnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Planujesz budowę?

jesteśmy do twojej dyspozycji - wyślij nam zapytanie